sleep-shop-struga

Со големо задоволство, попусти и подароци го најавуваме утрешното (16.11.2016) отворање на првиот “Sleep Shop” или специјализирана продавница за системи за спиење во Струга на ул. Димче Ковачески бр. 30 во близина на градскиот пазар. По повод отоврањето следува 15% попуст, како и подарок за Вашата спална соба (јорган 200*200, 2 перници MEMO – Standard, дупла постелнина) во вклупна вредност од 3.790 денари за сметки над 20.000 денари.

out-copy

Во нашата продавница која се отвора во соработка со добро познатиот бренд “Dream by Almak” ќе можете да најдете се што е потребно за Вашата современа и максимално удобна спална соба.

Меѓу асортиманот ќе се вбројуваат добропознатите душеци Dream, кои се веќе докажани на нашиот и европскиот пазар по својот висок квалитет, долг век на употреба, високи перформанси, вградени природни материјали и секако најниски цени на пазарот.

Boxspring системи за спиење. Време е класичниот кревет да се замени со некој од најновата колеција “Boxspring” лежаи – ексклузивни лежаи со цени достапни за сечиј џеб.  Лежаите се одликуваат со висок квалитет, природни материјали и загарантиран пријатен сон за време на спиењето. Изборот на истите ќе биде голем а секако и можноста за избор на бои и димензии.

Покрај тоа во асортиманот ќе се вбројуваат висококвалитетни постелнини, прекривки, јоргани, перници, топери, заштитници,навлаки.

in