black-friday-copy

По повод добропознатиот “Црн петок” ден на големи попусти, ден кој го означува почетокот на Божиќната шопинг сезона во западните земји, во салоните за мебел “Гир-риг” во Охрид, Битола и Кичево следуваат големи попусти на строго селектирани производи. Кај нас “Black Friday” ќе биде од 24.11.2016 – 26.11.2016.

Искористете ја оваа прилика и одберете:

Дневна соба “FR1” по специјална цена од 8.499 денари. Карактеристики: висококвалитетна иверка/гратис лед осветлување/димензии 230см/потекло ЕУ

Агол “FR021”. Аголна гарнитура со димензии 254*184 и неодолива цена од 21.900 денари. Квалитетна конструкција/високоеластичен сунѓер/современ дизајн/механизам за спиење/потекло МКД.

Столици “S114” и “S238”. Квалитетни италијански столици изработени од масивно дрво по цени од 1400 и 1490 денари.

Лежај “Д14”. Искористете ја оваа можност и купете лежај од новата генереација “Bed&BOX” Системи за спиење по цена од 18.515 денари – цена со ДУШЕК! Димензии 200*160/можност за ибор на бои и квалитетни материјали/простор за складирање

Душек “Silver Dream”. Душек со високи перформанси кој во својот состав содржи “Memory” пена, високоеластична “HR” пена, висококвалитетна “Silver protection” навлака со патент. Душекот може да се купи во сите димензии!

Сите производи ги доставуваме и монтираме во Вашиот дом, низ целата територија на РМ и тоа БЕСПЛАТНО!

black-friday-2016