naslovn-copy

Салони за мебел “Гир-риг” во Охрид, Битола и Кичево и Sleep Shop “Dream by Almak & Gir-rig” во Струга во пресрет на Новогодишните и Божиќните празници организираат голема АКЦИЈА и  попусти за своите потрошувачи. Во нашите салони ќе ги најдете најквалитетните душеци “Dream” како и “Boxspring” системите за спиење по промотивни цени а во новиот флаер ќе ги видите производите кои се селектирани со додатни 10% – 15% попуст.

1-va-strana

Мирниот и квалитетен сон е најважен при развојот на најмалите. Кај возрасните пак, добриот сон го подмладува телото и го освежува умот. Подарете си себеси и на вашите најмили удобен сон! Подарете си квалитетен душек од програмата “Dream by Almak”.

2-strana