Кујна HEPI 140

12 700 денари -10%

11 430 денари

Боја: Фронт Сонома и Корпус Бела 

Материјал: 18mm иверка

Димензии:

Долни елементи- 140cm и Висечи- 200cm

 

Бесплатна достава и монтажа

За Производот