10%

Чевларник Хепи 3В

5,490ден

Бесплатна достава и монтажа

Димензии: 67 х 120 х 34 cm

Боја:  сонома/ бела

Материјал: иверка 16 mm

 

Дополнителни информации

popust

10

Осврти

Продуктот сеуште нема оценка.

Бидете први што ќе го оценете "Чевларник Хепи 3В"

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *