10%

Комода Елза 2К

4,149ден

Бесплатна достава и монтажа

Боја: Корпус Сонома и Фронт Бела

Материјал: 16 mm иверка

Димензии: 80 x 40  x 83 cm

Дополнителни информации

popust

10

Осврти

Продуктот сеуште нема оценка.

Бидете први што ќе го оценете "Комода Елза 2К"

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *