10%

Комода Хепи 3К2Ф

8,145ден

Бесплатна достава и монтажа

Боја: Сонома и Бела

Материјал: 18 mm иверка

Димензии: 120 x 38  x 95 cm

Дополнителни информации

popust

10

Осврти

Продуктот сеуште нема оценка.

Бидете први што ќе го оценете "Комода Хепи 3К2Ф"

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *