10%

Кујна Хепи Блок 200

16,992ден

Бесплатна достава и монтажа

Боја Фронт Сонома, Корпус Бела и Бела со висок сјај / снежен храст

Материјал: 16 mm иверка

Димензии: 200 cm и горни и долни елементи

 

 

Дополнителни информации

popust

10

Осврти

Продуктот сеуште нема оценка.

Бидете први што ќе го оценете "Кујна Хепи Блок 200"

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *