10%

Кујна Хепи 140

12,430ден

Бесплатна достава и монтажа

Категорија:

Боја: Фронт Сонома и Корпус Бела

Материјал: 16 mm иверка

Долни елементи 140 см и Висечки- 200 cm

Дополнителни информации

popust

10

Осврти

Продуктот сеуште нема оценка.

Бидете први што ќе го оценете "Кујна Хепи 140"

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *