5%

Лежај Бокспринг Смарт

39,935ден44,707ден

Clear

Бесплатна достава и монтажа

SKU: N/A Категории: ,

Нова генерација на лежаи (Boxsprings) која изгледа многу модерно и лесно се вклопува во секој простр.

Лежајот Смарт на страничните делови има 4 фиоки кои Ви обезбедува простор за Вашата постелнина.

Во составот на лежајот добивате ултра квалитетен душек кој е изработен од џебни јадра, хр пена и 3 cm мемори пена.

Навлаката на душекот е силвер протект, што штити од бактерии и влага.

Боја Можност за одбирање од преку 100 бои на штофови и еко кожа

Димензии за простор за душек кои се изработуваат

  • 200х140
  • 200х160
  • 200х180

 

  • Моделот се произведува со 4 фиоки

Дополнителни информации

Димензии

200×140, 200×160, 200×180

Попуст

5

Осврти

Продуктот сеуште нема оценка.

Бидете први што ќе го оценете "Лежај Бокспринг Смарт"

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *