10%

Плакар Хармо 75

11,989ден

Бесплатна достава и монтажа

Категории: ,

Димензија - 75 x 50 x 220 см

Боја - кастело / бело со дамар / сонома / снежен храст

Кант трака - blazic 22х1 см

 

Дополнителни информации

popust

10

Осврти

Продуктот сеуште нема оценка.

Бидете први што ќе го оценете "Плакар Хармо 75"

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *