10%

Плакар КЛ -150

14,994ден

Бесплатна достава и монтажа

Боја: Бела со трака сонома

Материјал: 16 мм иверка

Димензии: 150 см x 60 см x 206 см

Дополнителни информации

popust

10

Осврти

Продуктот сеуште нема оценка.

Бидете први што ќе го оценете "Плакар КЛ -150"

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *