10%

Претсобје Лола

11,178ден

Бесплатна достава и монтажа

Категорија:

Боја: Сонома и бела

Материјал: иверка 16 mm

Димензии: 115 cm х 38 cm х 206 cm

Дополнителни информации

попуст

10

Осврти

Продуктот сеуште нема оценка.

Бидете први што ќе го оценете "Претсобје Лола"

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *