10%

Претсобје Марија

12,989ден

Бесплатна достава и монтажа

Категорија:

Боја Сонома и бела

Материјал иверка 18 mm

Димензии 100 см x 37 см x 206 cm

Дополнителни информации

попуст

10

Осврти

Продуктот сеуште нема оценка.

Бидете први што ќе го оценете "Претсобје Марија"

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *