10%

Витрина Марбело

18,000ден

Бесплатна достава и монтажа

Категорија:

Боја - сонома

Материјал - иверка - 25mm / 18mm

Kант трака - blazic 22*1

Димензија - 250 см

Дополнителни информации

popust

10

Осврти

Продуктот сеуште нема оценка.

Бидете први што ќе го оценете "Витрина Марбело"

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *