Попуст
Попуст

Агол Антиполис

39,084ден

  • Димензии W: 315х185 D: 100 H: 70/90 сm
  • Моделот има механизам за спуштање – 130х260сm
Исчисти
Спореди
СКУ:N/A

– Моделот се изработува цел во една боја, нема опција за комбинација на основа, седечко и перници во друга боја
– Не се изработува во еко кожа
– Аголот е универзален, може да се прави и лева и десна гарнитура, односно место може да се промени аголот по желба на клиентот
– Длабочината на делот за седење е 60сm, без перничката е 80сm
– Има простор за складирање во делот за пуштање

Штоф

Bronx – Bambus, Bronx – Banana, Bronx – Beige, Bronx – Black, Bronx – Brown, Bronx – Cream, Bronx – Denim, Bronx – Figs, Bronx – Grey, Bronx – Ivory, Bronx – Mint, Bronx – Rock, Bronx – Rose, Bronx – Silver, Bronx – Smoke, Bronx – Taupe, Bronx – Turqouise, Bronx – Yellow, Fido – Beige, Fido – Denim, Fido – Elephant, Fido – Grey, Fido – Herb, Fido – Mineral, Fido – Ocean, Fido – Panacota, Fido – Rock, Fido – Sand, Fido – Silver, Fido – Smoke, Fido – Straciatella, Fido – Tobacco, Fido – Turquoise

Back to Top
Производот е додаден во кошничката