(+389) 46 231 385 Охрид
(+389) 47 223 038 Битола
Search
Попуст
Попуст

Агол ГЕ02

48,260ден

Димензии: 320х180 cm, кога е пуштен: 118х190 cm

 

Спореди

– Моделот се изработува во боја на штоф по избор
– Може да се избира агол по желба
– Не се изработува во еко кожа
– Со механизам за спуштање
– Има простор за складирање

 

Back to Top
Product has been added to your cart