Попуст
Попуст

Агол Гент 2

48,260ден

Димензии: 320х240 cm, кога е пуштен: 118х190 cm

Спореди

– Моделот се изработува во боја на штоф по избор
– Може да се избира агол по желба
– Не се изработува во еко кожа
– Со механизам за спуштање
– Нема простор за складирање

Back to Top
Производот е додаден во кошничката