Попуст
Попуст

Агол Гент 3

50,587ден

Димензии: 320х180 cm, пуштен: 118х190 cm

Спореди

– Моделот се изработува во боја на штоф по избор
– Може да се избира агол по желба
– Не се изработува во еко кожа
– Со механизам за спуштање
– Нема простор за складирање

Back to Top
Производот е додаден во кошничката