Попуст
Попуст

Агол Марсел

35,884ден

Димензии: W: 280×205 D: 90 H: 72/85 cm

Исчисти
Спореди
СКУ:N/A

– Моделот се изработува во боја на штоф по избор
– Може да се избира агол по желба
– Не се изработува во еко кожа
– Со механизам за спуштање
– Нема простор за складирање

Штоф

Bronx – Bambus, Bronx – Banana, Bronx – Beige, Bronx – Black, Bronx – Brown, Bronx – Cream, Bronx – Denim, Bronx – Figs, Bronx – Grey, Bronx – Ivory, Bronx – Mint, Bronx – Rock, Bronx – Rose, Bronx – Silver, Bronx – Smoke, Bronx – Taupe, Bronx – Turqouise, Bronx – Yellow, Fido – Beige, Fido – Denim, Fido – Elephant, Fido – Grey, Fido – Herb, Fido – Mineral, Fido – Ocean, Fido – Panacota, Fido – Rock, Fido – Sand, Fido – Silver, Fido – Smoke, Fido – Straciatella, Fido – Tobacco, Fido – Turquoise

Back to Top
Производот е додаден во кошничката