(+389) 46 231 385 Охрид
(+389) 47 223 038 Битола
Search
Попуст
Попуст

Агол РО77

29,054ден

Димензии: 260х165 D 95 H 88 cm

димензии на пуштен: 130х210 cm

 

Clear
Спореди
SKU:N/A

– Моделот се изработува само во боите на штоф Bronx и Fido
– Може да се избира агол по желба
– Не се изработува во еко кожа
– Со механизам за спуштање
– Има простор за складирање

 

Штоф

Bronx – Bambus, Bronx – Banana, Bronx – Beige, Bronx – Black, Bronx – Brown, Bronx – Cream, Bronx – Denim, Bronx – Figs, Bronx – Grey, Bronx – Ivory, Bronx – Mint, Bronx – Rock, Bronx – Rose, Bronx – Silver, Bronx – Smoke, Bronx – Taupe, Bronx – Turqouise, Bronx – Yellow, Fido – Beige, Fido – Denim, Fido – Elephant, Fido – Grey, Fido – Herb, Fido – Mineral, Fido – Ocean, Fido – Panacota, Fido – Rock, Fido – Sand, Fido – Silver, Fido – Smoke, Fido – Straciatella, Fido – Tobacco, Fido – Turquoise

Back to Top
Product has been added to your cart