(+389) 46 231 385 Охрид
(+389) 47 223 038 Битола
Search
Попуст
Попуст

Аголна гарнитура БА83

49,998ден

Димензии: W: 290×225 D: 100 H: 90 cm
Димензии на пуштен: 110х215 cm

 

Clear
Спореди
SKU:N/A

ЛУКСУЗНА АГОЛНА ГАРНИТУРА БА83

Аголната гарнитура БА83 е идеален функционален додаток за секој дом. Удобната гарнитура БА83, користете ја за седење, одмор или релаксација, а со едно движење на потпирачот можете да ја претворите во удобен кревет во кој ќе уживате со часови.

ГАРНИТУРА ПО ИЗБОР

Според дизајнерите на гарнитурите, клиентот може да избере штоф, комбинација на бои, како и избор на фиксен или дел за пуштање. Гарнитурата БА83 нуди чувство на ексклузивен комфорт и уникатна индивидуалност.

Патентираниот механизам за спиење на аголната гарнитур, е сигурен, удобен и лесен за секојдневна употреба. Пуштањето на лежајот е брзо и лесно.

Ногарките се метални во инокс боја.

ВИСОКА ФУНКЦИОНАЛНОСТ

Aголната гарнитура БА83 е модел на гарнитура со дизајнерска линија што ги гали сетилата на модерниот клиент.  Функционална, црвста и издржлива се значајни атрибути на аголната гарнитура БА83. Вистински оптимизиран простор за седење во вашата дневна соба или салон.

 

Штоф

Amsterdam – Black, Amsterdam – Blue, Amsterdam – Brown, Amsterdam – Cream, Amsterdam – Denim, Amsterdam – Ecru, Amsterdam – Green, Amsterdam – Grey, Amsterdam – Ivory, Amsterdam – Mint, Amsterdam – Mustard, Amsterdam – Nougat, Amsterdam – Pistacio, Amsterdam – Powder, Amsterdam – Silver, Amsterdam – Terra, Amsterdam – Turqouise, Amsterdam – Wine, Amsterdam – Avocado, Amsterdam – Beige, Berlin – Anthracite, Berlin – Beige, Berlin – Blue, Berlin – Cream, Berlin – Elephant, Berlin – Fog, Berlin – Grey, Berlin – Jade, Berlin – Mocca, Berlin – Pastel Rose, Berlin – Pistacio, Berlin – Steel Blue, Berlin – Taupe, Berlin – Terquoise, Berlin – Yellow, Berto – Bambus, Berto – Cappucino, Berto – Cream, Berto – Denim, Berto – Elephant, Berto – Esspreso, Berto – Flamingo, Berto – Honey, Berto – Nougat, Berto – Oker, Berto – Silver, Berto – Wine, Bronx – Bambus, Bronx – Banana, Bronx – Beige, Bronx – Black, Bronx – Brown, Bronx – Cream, Bronx – Denim, Bronx – Figs, Bronx – Grey, Bronx – Ivory, Bronx – Mint, Bronx – Rock, Bronx – Rose, Bronx – Silver, Bronx – Smoke, Bronx – Taupe, Bronx – Turqouise, Bronx – Yellow, Cuba – Anthracite, Cuba – Brown, Cuba – Cappucino, Cuba – Cream, Cuba – Denim, Cuba – Green, Cuba – Grey, Cuba – Taupe, Cuba – Terra, Cuba – Yellow, Fido – Beige, Fido – Denim, Fido – Elephant, Fido – Grey, Fido – Herb, Fido – Mineral, Fido – Ocean, Fido – Panacota, Fido – Rock, Fido – Sand, Fido – Silver, Fido – Smoke, Fido – Straciatella, Fido – Tobacco, Fido – Turquoise, Monolith – Brocoly, Monolith – Brown, Monolith – Denim, Monolith – Elephant, Monolith – Flamingo, Monolith – Ivory, Monolith – Macciato, Monolith – Mineral, Monolith – Salmon, Monolith – Silver, Monolith – Tobacco, Monolith – Wine, Parma – Anthracite, Parma – Beige, Parma – Blue, Parma – Brown, Parma – Grey, Parma – Ivory, Parma – Light Brown, Parma – Navy, Parma – Rose, Parma – Silver, Parma – Sky, Parma – Stone, Parma – Yellow, Pepito – Basic, Pepito – Blue, Pepito – Rose, Pepito – Taupe, Toledo – Anthracite, Toledo – Beige, Toledo – Black, Toledo – Bordo, Toledo – Brown, Toledo – Cream, Toledo – Denim, Toledo – Emerald Green, Toledo – Green, Toledo – Grey, Toledo – Honey, Toledo – Ivory, Toledo – Light Grey, Toledo – Nut, Toledo – Red, Toledo – Rose, Toledo – Turquoise

Back to Top
Product has been added to your cart