Попуст
Попуст

Аголна гарнитура Бали БА17

49,998ден

Димензии: W: 290×225 D: 100 H: 90 cm
Димензии на пуштен: 110х215 cm

Исчисти
Спореди
СКУ:N/A

ЛУКСУЗНА АГОЛНА ГАРНИТУРА БАЛИ

Аголната гарнитура Бали е идеален функционален додаток за секој дом. Удобната гарнитура Бали, користете ја за седење, одмор или релаксација, а со едно движење на потпирачот можете да ја претворите во удобен кревет во кој ќе уживате со часови.

ГАРНИТУРА ПО ИЗБОР

Според дизајнерите на гарнитурите, клиентот може да избере штоф, комбинација на бои, како и избор на фиксен или дел за пуштање. Гарнитурата Бали нуди чувство на ексклузивен комфорт и уникатна индивидуалност.

Патентираниот механизам за спиење на аголната гарнитур, е сигурен, удобен и лесен за секојдневна употреба. Пуштањето на лежајот е брзо и лесно.

Ногарките се метални во инокс боја.

ВИСОКА ФУНКЦИОНАЛНОСТ

Aголната гарнитура Бали е модел на гарнитура со дизајнерска линија што ги гали сетилата на модерниот клиент.  Функционална, црвста и издржлива се значајни атрибути на аголната гарнитура Бали. Вистински оптимизиран простор за седење во вашата дневна соба или салон.

Штоф

Amsterdam – Black, Amsterdam – Blue, Amsterdam – Brown, Amsterdam – Cream, Amsterdam – Denim, Amsterdam – Ecru, Amsterdam – Green, Amsterdam – Grey, Amsterdam – Ivory, Amsterdam – Mint, Amsterdam – Mustard, Amsterdam – Nougat, Amsterdam – Pistacio, Amsterdam – Powder, Amsterdam – Silver, Amsterdam – Terra, Amsterdam – Turqouise, Amsterdam – Wine, Amsterdam – Avocado, Amsterdam – Beige, Berlin – Anthracite, Berlin – Beige, Berlin – Blue, Berlin – Cream, Berlin – Elephant, Berlin – Fog, Berlin – Grey, Berlin – Jade, Berlin – Mocca, Berlin – Pastel Rose, Berlin – Pistacio, Berlin – Steel Blue, Berlin – Taupe, Berlin – Terquoise, Berlin – Yellow, Berto – Bambus, Berto – Cappucino, Berto – Cream, Berto – Denim, Berto – Elephant, Berto – Esspreso, Berto – Flamingo, Berto – Honey, Berto – Nougat, Berto – Oker, Berto – Silver, Berto – Wine, Bronx – Bambus, Bronx – Banana, Bronx – Beige, Bronx – Black, Bronx – Brown, Bronx – Cream, Bronx – Denim, Bronx – Figs, Bronx – Grey, Bronx – Ivory, Bronx – Mint, Bronx – Rock, Bronx – Rose, Bronx – Silver, Bronx – Smoke, Bronx – Taupe, Bronx – Turqouise, Bronx – Yellow, Cuba – Anthracite, Cuba – Brown, Cuba – Cappucino, Cuba – Cream, Cuba – Denim, Cuba – Green, Cuba – Grey, Cuba – Taupe, Cuba – Terra, Cuba – Yellow, Fido – Beige, Fido – Denim, Fido – Elephant, Fido – Grey, Fido – Herb, Fido – Mineral, Fido – Ocean, Fido – Panacota, Fido – Rock, Fido – Sand, Fido – Silver, Fido – Smoke, Fido – Straciatella, Fido – Tobacco, Fido – Turquoise, Monolith – Brocoly, Monolith – Brown, Monolith – Denim, Monolith – Elephant, Monolith – Flamingo, Monolith – Ivory, Monolith – Macciato, Monolith – Mineral, Monolith – Salmon, Monolith – Silver, Monolith – Tobacco, Monolith – Wine, Parma – Anthracite, Parma – Beige, Parma – Blue, Parma – Brown, Parma – Grey, Parma – Ivory, Parma – Light Brown, Parma – Navy, Parma – Rose, Parma – Silver, Parma – Sky, Parma – Stone, Parma – Yellow, Pepito – Basic, Pepito – Blue, Pepito – Rose, Pepito – Taupe, Toledo – Anthracite, Toledo – Beige, Toledo – Black, Toledo – Bordo, Toledo – Brown, Toledo – Cream, Toledo – Denim, Toledo – Emerald Green, Toledo – Green, Toledo – Grey, Toledo – Honey, Toledo – Ivory, Toledo – Light Grey, Toledo – Nut, Toledo – Red, Toledo – Rose, Toledo – Turquoise

Back to Top
Производот е додаден во кошничката