Попуст
Попуст

Аголна гарнитура Бенс

39,995ден

Димензии: W: 255×175 D: 95 H: 85/100 cm

Димензии на пуштен: 130×210 cm

Исчисти
Спореди
СКУ:N/A

ЕКСКЛУЗИВЕН КОМФОРТ

Карактеристиките на аголната гарнитура Бенс, се фокусирани на комфорот и функционалностa. Меките, украсни перници ќе ви помогнат да се опуштите, а удобноста на гарнитурата ќе ви пружи повеќе од само место за одмор.

КОМБИНАЦИЈА НА ДИЗАЈН

Во идејното решение за агол Бенс, клиентот може да ја избере бојата на целата гарнитура, со можност за комбинација на седечки и основен дел. Ускрасните перници може да бидат во различни бои, гарнитурата може да биде фиксна или со дел за пуштање. Може да се бира лев или десен агол, а постои можност да се изработи во сите достапани бои на штофови.

Аголната гарнитура Бенс е вистински избор за секој дом. Висок квалитет кој нуди непроценлива удобност, и за седење и за лежење истовремено.

ВРВЕН КАВАЛИТЕТ

Висококвалитетен механизам кој обезбедува еднаква удобност како и креветот во спалната. Современ модел кој ги задоволува барањата за модерна аголна гарнитура. Опипливата удобност и карактеристичната функционалност ја претвораат гарнитурата во вистински квалитетен лежај за спиење и релаксација.

Штоф

Amsterdam – Black, Amsterdam – Blue, Amsterdam – Brown, Amsterdam – Cream, Amsterdam – Denim, Amsterdam – Ecru, Amsterdam – Green, Amsterdam – Grey, Amsterdam – Ivory, Amsterdam – Mint, Amsterdam – Mustard, Amsterdam – Nougat, Amsterdam – Pistacio, Amsterdam – Powder, Amsterdam – Silver, Amsterdam – Terra, Amsterdam – Turqouise, Amsterdam – Wine, Amsterdam – Avocado, Amsterdam – Beige, Berlin – Anthracite, Berlin – Beige, Berlin – Blue, Berlin – Cream, Berlin – Elephant, Berlin – Fog, Berlin – Grey, Berlin – Jade, Berlin – Mocca, Berlin – Pastel Rose, Berlin – Pistacio, Berlin – Steel Blue, Berlin – Taupe, Berlin – Terquoise, Berlin – Yellow, Berto – Bambus, Berto – Cappucino, Berto – Cream, Berto – Denim, Berto – Elephant, Berto – Esspreso, Berto – Flamingo, Berto – Honey, Berto – Nougat, Berto – Oker, Berto – Silver, Berto – Wine, Bronx – Bambus, Bronx – Banana, Bronx – Beige, Bronx – Black, Bronx – Brown, Bronx – Cream, Bronx – Denim, Bronx – Figs, Bronx – Grey, Bronx – Ivory, Bronx – Mint, Bronx – Rock, Bronx – Rose, Bronx – Silver, Bronx – Smoke, Bronx – Taupe, Bronx – Turqouise, Bronx – Yellow, Cuba – Anthracite, Cuba – Brown, Cuba – Cappucino, Cuba – Cream, Cuba – Denim, Cuba – Green, Cuba – Grey, Cuba – Taupe, Cuba – Terra, Cuba – Yellow, Fido – Beige, Fido – Denim, Fido – Elephant, Fido – Grey, Fido – Herb, Fido – Mineral, Fido – Ocean, Fido – Panacota, Fido – Rock, Fido – Sand, Fido – Silver, Fido – Smoke, Fido – Straciatella, Fido – Tobacco, Fido – Turquoise, Monolith – Brocoly, Monolith – Brown, Monolith – Denim, Monolith – Elephant, Monolith – Flamingo, Monolith – Ivory, Monolith – Macciato, Monolith – Mineral, Monolith – Salmon, Monolith – Silver, Monolith – Tobacco, Monolith – Wine, Parma – Anthracite, Parma – Beige, Parma – Blue, Parma – Brown, Parma – Grey, Parma – Ivory, Parma – Light Brown, Parma – Navy, Parma – Rose, Parma – Silver, Parma – Sky, Parma – Stone, Parma – Yellow, Pepito – Basic, Pepito – Blue, Pepito – Rose, Pepito – Taupe, Toledo – Anthracite, Toledo – Beige, Toledo – Black, Toledo – Bordo, Toledo – Brown, Toledo – Cream, Toledo – Denim, Toledo – Emerald Green, Toledo – Green, Toledo – Grey, Toledo – Honey, Toledo – Ivory, Toledo – Light Grey, Toledo – Nut, Toledo – Red, Toledo – Rose, Toledo – Turquoise

Back to Top
Производот е додаден во кошничката