ПОПУСТ
ПОПУСТ

Аголна гарнитура Фабио

30,897ден

Димензии: 263х205 cm
Димензии на пуштен: 210х140 cm

Исчисти
Спореди
СКУ:N/A

Простор за спиење со механизам на спуштање
Боја Моделот се изработува цел во една боја, нема опција за комбинација на основа, седечко и перници во друга боја. Не се изработува во еко кожа
Агол Лев или десен по избор на клиентот
– Има простор за складирање во делот каде што се пушта
– Висина со перници: 90сm, висина на позадината 70сm, висина до седечки дел 45сm, ширина на седечкиот дел 73cm

Штоф

Bronx – Bambus, Bronx – Banana, Bronx – Beige, Bronx – Black, Bronx – Brown, Bronx – Cream, Bronx – Denim, Bronx – Figs, Bronx – Grey, Bronx – Ivory, Bronx – Mint, Bronx – Rock, Bronx – Rose, Bronx – Silver, Bronx – Smoke, Bronx – Taupe, Bronx – Turqouise, Bronx – Yellow, Fido – Beige, Fido – Denim, Fido – Elephant, Fido – Grey, Fido – Herb, Fido – Mineral, Fido – Ocean, Fido – Panacota, Fido – Rock, Fido – Sand, Fido – Silver, Fido – Smoke, Fido – Straciatella, Fido – Tobacco, Fido – Turquoise

Back to Top
Производот е додаден во кошничката