Ново
Ново

Дневна соба Индијана – елементи

2,160ден13,320ден

Димензии по елементи:

ТВ ДЕЛ 160x50x47 cm

В1 64x200x40 cm

ПОЛ 140×30 cm

13,200ден
11,880ден
Избери опција
14,800ден
13,320ден
Избери опција
12,600ден
11,340ден
Избери опција
2,400ден
2,160ден
Избери опција
Спореди

Боја – светла аурора / темна аурора

Материјал – иверка 18mm

Back to Top
Производот е додаден во кошничката