Душек Nature Soft Green

12,190ден22,090ден

Clear

Бесплатна достава и монтажа

Душекот Nature Soft-Green е дел од Nature колекцијата составен од џебни јадра со 14 см висина, над џебните јадра има високо еластична Kovafoam XP пена и над пената има 5 см мемори пена која придонесува вистински комфорт на душекот.

Навлаката на душекот е SaniDorm која во својот состав има 80% памук и е многу нежна на допир и придонесува за поголема удобност и прилагодување на телото на душекот.

Одличниот дизајн на душекот кој е комбинација на штоф со навлака за душеци и патентите во боја даваат голема ексклузивност на душекот и перфектно преспиени ноќи.

Состав:

1. Џебно јадро

2. Bodycare Kovafoam ХР пена

3. Мемори пена

4. Антиалергиски силиконизирани влакна

5. Поликотон обвивка

6. Висококвалитетна SaniDorm навлака од памук

Висина на душек:  29 см

 

Дополнителни информации

Димензија

90х200, 120х200, 140х200, 160х200, 180х200

Осврти

Продуктот сеуште нема оценка.

Бидете први што ќе го оценете "Душек Nature Soft Green"

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *