Душек Аполо

6,990ден12,190ден

Исчисти
Спореди
СКУ:N/A

Моделот не се произведува повеќе, достапен е само од залиха.

Состав:

– Џебни јадра 16 сm
– Kovafoam пена
– Антиалергиски силиконизирани влакна
– Поликотон обвивка
– Високо квалитетна Cool Max навлака

Висина на душек:  22 сm

Димензија

90х200, 120х200, 140х200, 160х200, 180х200

Back to Top
Производот е додаден во кошничката