(+389) 46 231 385 Охрид
(+389) 47 223 038 Битола
Search

Душек Бебе Алое

2,410ден

Димензии: 120 х 60 сm

Спореди

Здравиот и мирен сон е најважен при растот кај децата. Подарете му го на Вашето дете она што му е најпотребно.

Состав: HR пена 35/35

Висина на душек: 15 см

 

Димензија

60х120см

Back to Top
Производот е додаден во кошничката