(+389) 46 231 385 Охрид
(+389) 47 223 038 Битола
Search

Душек Fresh Air

8,266ден15,498ден

Исчисти
Спореди
СКУ:N/A
Состав:
– Џебни јадра 14 сm
– Kovafoam ХР пена
– Kovafoam пена
– Антиалергиски силиконизирани влкана
– Поликотон обвивка
– Високо квалитетна Silver Bio навлака
– 3D воздушна трака
Висина на душек: 25 сm

 

Димензии

200×90, 200×120, 200×140, 200×160, 200×180

Back to Top
Производот е додаден во кошничката