(+389) 46 231 385 Охрид
(+389) 47 223 038 Битола
Search
Ново
Ново

Душек GoldFlex

6,700ден14,300ден

Исчисти
Спореди
СКУ:N/A
Алое верата има широка примена во козметичката индустрија и алтернативната медицина поради своите смирувачки и подмладувачки својства. Ткаенината со алое вера Ви нуди природна, антибактериска и смирувачка средина за спиење.
Состав:

Степен на цврстина: Средна
Материјали: Еластичен флекси сунѓер специјален за душеци, постава, полиуретенска пена, силиконска бело-мека волна, антибактериска ткаенина
Ортопедски

Висина на душек:  19 сm
Димензија

90х200, 100×200, 120х200, 140х200, 150×200, 160х200, 180х200, 200×200

Back to Top