(+389) 46 231 385 | 072 225 070 Охрид
(+389) 47 223 038 | 071 352 602 Битола
Search
Попуст
Попуст

Душек Pacific

10,400ден18,600ден
8,320ден14,880ден

Исчисти
Спореди
СКУ:N/A
Навлаката на Pacific душеците е збогатена со алое вера, поради која ова ткаенина нуди чувство на мекост и свилен допир на Вашата кожа. Алое вера има хипоалергено и антивирусно дејство, па затоа смирува и обезбедува мирен и здрав сон.
Состав:

Степен на цврстина: Тврд
Материјали: Изолациона подлога, кокосови влакна, ХР сунѓер, бела термичка волна, силиконска бела-мека волна, патент, алое вера антибактериската ткаенина
Ортопедски

Висина на душек:  22 сm
Димензија

90х200, 120х200, 140х200, 160х200, 180х200

Back to Top