(+389) 46 231 385 Охрид
(+389) 47 223 038 Битола
Search

Душек Перла Дрим

15,326ден25,313ден

Исчисти
Спореди
СКУ:N/A

Комбинацијата на Polyflex Kovafoam седум зонска пена и мемори пената Ви овозможуваат одлично прилагодување на обликот на телото, високо ниво на удобност со истовремено врвни потпори на телото.

Придобивките пак од бамбусовото платно со мека и мазна структура овозможуваат одлична отпорност на влага, свеж ефект, природни анти-бактериски својства кои не создаваат кожни алергии.

Состав: Polyflex Kovafoam пена, HR пена, Мемори пена, Антиалергиски силиконизирани влакна, 3D воздушна трака, Навлака од бамбусово платно.

Висина на душек:  23 сm

 

Димензија

90х200, 120х200, 140х200, 160х200, 180х200

Back to Top
Производот е додаден во кошничката