(+389) 46 231 385 Охрид
(+389) 47 223 038 Битола
Search

Душек Релакс Мемори

17,564ден25,743ден

Исчисти
Спореди
СКУ:N/A

Високотехнолошката срцевина на душекот гарантира максимален ергономичен ефект.

Иновативното џебно јадро со 7 зони, BodyCare пената и мемори пената гарантираат голема удобност и перфектен сон, при што го прилагодуваат секој дел од телото со површината на душекот.

Душекот Релакс Мемори со обвивка од маслиново масло Ви дава медитеранско чуство и допир до начинот на живеење на медитеранот.

Состав: Џебно јадро, BodyCare Kovafoam ХР пена, мемори пена 6 см, Антиалергиски силиконизирани влакна, Поликотон обвивка, Olive oil платно

Висина на душек:  27 сm

 

Димензија

90х200, 120х200, 140х200, 160х200, 180х200

Back to Top
Производот е додаден во кошничката