Душек Рио

15,326ден24,366ден

Исчисти
Спореди
СКУ:N/A

Состав:

– Џебно јадро

– Kovafoam пена

– Мемори пена 4 сm

– Антиалергиски силиконизирани влакна

– Поликотон обвивка

– Високо квалитетна Zydante Swiss Tech навлака

Висина на душек:  28 сm

 

 

Димензија

90х200, 120х200, 140х200, 160х200, 180х200

Back to Top
Производот е додаден во кошничката