(+389) 46 231 385 Охрид
(+389) 47 223 038 Битола
Search

Душек Силвер Дрим

8,782ден15,670ден

Исчисти
Спореди
СКУ:N/A

Состав:

-Високо квалитетна HR пена

– Мемори пена 4 см

– Kovafoam пена

– Антиалергиски силиконизирани влакна

– Поликотон обвивка

– Високо квалитетна Silver Protection обвивка

Висина на душек: 20 см

 

Димензија

90х200, 120х200, 140х200, 160х200, 180х200

Back to Top
Производот е додаден во кошничката