(+389) 46 231 385 Охрид
(+389) 47 223 038 Битола
Search

Душек Вива

10,332ден16,790ден

Исчисти
Спореди
СКУ:N/A
Состав:
– Џебно јадро 16 сm
– Kovafoam пена
– Антиалергиски силиконизирани влакна
– Поликотон обвивка
– Високо квалитетна Aloe Vera навлака
– 3Д воздушна трака
Висина на душек:  29 сm
Димензија

90х200, 120х200, 140х200, 160х200, 180х200

Back to Top
Производот е додаден во кошничката