(+389) 46 231 385 | 072 225 070 Охрид
(+389) 47 223 038 | 071 352 602 Битола
Search
Попуст
Попуст

Двосед Чартер

33,472ден 30,125ден

Димензии:  175х90×95 cm

 

Спореди
  • класичен, елегантен дизајн со дрвени ногарки
  • постои можност за купување на елементи
  • може да се бира боја и дезен
  • удобна гарнитура со силиконско полнење
  • дрвената конструкција овозможува цврстина и долготрајност
Back to Top