(+389) 46 231 385 | 072 225 070 Охрид
(+389) 47 223 038 | 071 352 602 Битола
Search

Фотелја Чартер

25,051ден

Димензии:  122x90x95 cm

 

Спореди
  • класичен, елегантен дизајн со дрвени ногарки
  • може да се бира боја и дезен
  • удобна гарнитура со силиконско полнење
  • дрвената конструкција овозможува цврстина и долготрајност
Back to Top