Фотелја Лорен

4,900ден

Спореди

Боја – црна
Седиште – сунѓер тапациран со штоф
Постоље – метална хромирана база со колца + механизам
Раконаслон – тврда пластика
Носивост – 100кг

Back to Top
Производот е додаден во кошничката