Распродадено
Распродадено

Фотелја Медиум С

4,000ден

Спореди

Боја – црна
Седиште – сунѓер тапациран со штоф
Постоље – метална хромирана база со колца + механизам
Раконаслон – тврда пластика
Носивост – 120кг

Back to Top
Производот е додаден во кошничката