Канцелариска фотелја 2302

7,000ден

Спореди

Достапна боја: Црна Наслон – платно
Седиште  сунѓер тапациран со еко кожа
Постоље  метална хромирана база со колца + механизам
Раконаслон  тврда пластика
Носивост  100кг

Back to Top
Производот е додаден во кошничката