Попуст
Попуст

Комода Атина 2К3Ф – бело

9,600ден

Димензии: 140х85х40 см

Исчисти
Спореди
СКУ:N/A

Боја: Бел со пори

Материјал: Иверка 18 мм

Димензии

140х85х40 см

Боја

Бело со пори

Back to Top
Производот е додаден во кошничката