10%

Комода Елза 3К

6,219ден

Бесплатна достава и монтажа

Боја: Корпус Сонома и Фронт Бела

Материјал: 16 mm иверка

Димензии: 120 x 40 x 83 cm

Дополнителни информации

popust

10

Осврти

Продуктот сеуште нема оценка.

Бидете први што ќе го оценете "Комода Елза 3К"

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *