ПОПУСТ
ПОПУСТ

Лежај Адам АД31

23,865ден

Димензии: 200х160 cm

Спореди

Лежајот Адам за неколку моменти, на многу едноставен начин ќе Ви пружи практичен и удобен простор за спиење со димензии од 200х160 сm.

Многуте перници на овој тросед ќе придонесат за уште поголема удобност во седењето на троседот.

Под седечкиот дел на троседот имате простор (кутија за постелнина) која ќе Ви осигура допонителен простор за Вашата постелнина.

  • Можност за одбирање од преку 100 бои на штофови
  • МОДЕЛОТ НЕ СЕ ИЗРАБОТУВА ВО ЕКО КОЖА.
  • механизам за спиење

 

 

 

 

Димензии

200×160 cm

Back to Top
Производот е додаден во кошничката