5%

Лежај Бокспринг Квартет

30,945ден33,889ден

Clear

Бесплатна достава и монтажа

SKU: N/A Категории: ,

Класичен бокспринг кој е составен од 2 кутии кои во својот состав имаат душек од жичано јадро, а над нив има душек кој е изработен од џебни јадра и обострано по 3 cm сунѓер.

Во составот на лежајот има и ултра модерно узглавје со модерни штепови кои рачно се изработуваат.

Со лежајот добивате и наддушек со димензијата на душекот изработен од сунѓер и кој ќе Ви обезбеди уште поудобно спиење.

Боја Можност за одбирање од преку 100 бои на штофови и еко кожа

 Димензии за простор за душек кои се изработуваат

200 х 90

200х140

200х160

200х180

 

Дополнителни информации

Попуст

5

Димензии

200×140, 200×160, 200×180

Осврти

Продуктот сеуште нема оценка.

Бидете први што ќе го оценете "Лежај Бокспринг Квартет"

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *