Попуст
Попуст

Лежај Д-4

22,482ден25,681ден

Исчисти
Спореди
СКУ:N/A

Боја: Достапно во сите бои

Лежајот Д4 со својот модерен изглед ќе внесе луксуз во Вашата спална соба.

Во својот состав има латофлекс рамка на која се поставува душекот, а под неа има простор за  складирање на Вашите најважни работи во спалната соба.

Овој  лежај оди без душек.

  • Можност за комбинација од две бои
  • МОДЕЛОТ НЕ СЕ ИЗРАБОТУВА ВО ЕКО КОЖА.
Димензии

200×140, 200×160, 200×180

Back to Top
Производот е додаден во кошничката