ПОПУСТ
ПОПУСТ

Лежај Клио

21,963ден25,508ден

Димензии: 160х200cm

Исчисти
Спореди
СКУ:N/A

Моделот може да биде изработен само во една боја и со истиот не следува душек
Не се изработува со еко кожа.

Димензии

200х140, 200×160, 200×180

Back to Top
Производот е додаден во кошничката