ПОПУСТ
ПОПУСТ

Лежај Тасос ТА50

25,595ден

Димензии: 210х80х82 cm

Спореди
  • Моделот се изработува само во една боја, украсните перници можат да бидат во друга боја по барање на клиентот.
  • Не се изработува во еко кожа.
Димензии

210х80х82 cm

Back to Top
Производот е додаден во кошничката