ПОПУСТ
ПОПУСТ

Сет Казабланка КА30

17,900ден

Спореди

Доста модерен сет од фотелја и табуретка Казабланка, кој никого нема да остави рамнодушен со својата удобност.

Едноставно ги привлекува погледите и Ве повикува да се одморите на него.

Препуштете се на едноставната фотелја која може лесно да се комбинира со различен стил на мебел.

Димензии на фотелја 80х140х102 см

Димензии на табуретка 50х50 см висина 42 см

  • Елементите можат да се купат и одделно
  • Можност за одбирање од преку 100 бои на штофови.
  • Моделот се изработува само во една боја по барање на клиентот, нема опција да се бираат штофови со дизајн.
  • Моделот не се изработува во еко кожа
popust

10

Back to Top
Производот е додаден во кошничката